Cookies

Support Lesbiens pokřtili svůj nový videoklip v butiku intimity

Love Is Nonsense - tak se jmenuje nejúspěšnější singl z posledního alba Support Lesbiens Leave A Message, ke kterému skupina koncem prázdnin natočila videoklip. Pro jeho křest spojený s unplugged vystoupením kapela netradičně zvolila prostředí luxusního butiku s erotickými pomůckami - Intimity. "Tato píseň je o lásce, ke které sex neodmyslitelně patří." vysvětluje volbu prostoru zpěvák Czenda Urbánek. "V sexshopu jsem dlouho nebyl, ale v butiku Intimity mají hodně zajímavé věci. Za těch pár let, co jsem absentoval, se ani tady nezastavil čas. Vývoj jde stále dopředu i v těchto věcech. Byl jsem v úžasu." dodává Urbánek.

A v úžasu nebyl jen on. S velkým zájmem si vystavené zboží prohlížela většina hostů včetně kmotry videoklipu - Martiny Pártlové, Štěpánky Decastelo či Nikol Štíbrové.

Dlouhou debatu na téma láska pak vyvolal i samotný videoklip, ve kterém si mj. zahrál i nejrásnější Čech Josef Karas. "Skladba Love Is Nonsense popisuje lásku manipulativní a majetnickou. Vidoeoklip se natáčel na několika lokacích typických pro lásku, ale "to" stěžejní tam chybí. Co? To se dozví diváci v jeho závěru" přibližuje Czenda Urbánek video, které vzniklo pod režisérským dohledem Jaroslava Zderadičky a Daniela Horníka ze společnosti FILMZLIČÍNCOMPANY.

Skladba Love Is Nonsense zazní na i na třítýdenním turné, na které se Support Lesbiens rozjedou 15.listopadu společně s finskými Waltari.

 

Support Lesbiens pokřtili svůj nový videoklip v butiku intimity Support Lesbiens pokřtili svůj nový videoklip v butiku intimity Support Lesbiens pokřtili svůj nový videoklip v butiku intimity Support Lesbiens pokřtili svůj nový videoklip v butiku intimity Support Lesbiens pokřtili svůj nový videoklip v butiku intimity