Cookies

Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity

Značka Whoop.de.doo zaznamenala s první edicí úspěch nejen u českých zákaznic, a tak letos v únoru k decetní bílé barvě Anna přidala ještě elegantní červenou. Venušiny kuličky Whoop.de.doo těší již přes 700 žen.

Kmotrou druhé edice se stala zpěvačka Monika Načeva, která pro Whoop.de.doo namluvila nový video spot. Studio Anna Marešová designers začalo pro značku Whoop.de.doo vyvíjet další kousek z této oceňované sady.

Pro velký zájem zákazníků se Anna nakonec rozhodla, že dalším produktem bude vibrátor, jehož výroba bude probíhat také v České republice. Whoop.de.doo se tak zařadí mezi české značky, které si drží svoji kvalitu, a snadno tak obstojí i v zahraničí.

Nyní lze Venušiny kuličky, které kromě potěšení pomáhají i jako prevence inkontinence, zakoupit v butiku intimity jako v jediné kamenné prodejně s intimními pomůckami v ČR.

 

Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity