Cookies

Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity

Značka Whoop.de.doo zaznamenala s první edicí úspěch nejen u českých zákaznic, a tak letos v únoru k decetní bílé barvě Anna přidala ještě elegantní červenou. Venušiny kuličky Whoop.de.doo těší již přes 700 žen.

Kmotrou druhé edice se stala zpěvačka Monika Načeva, která pro Whoop.de.doo namluvila nový video spot. Studio Anna Marešová designers začalo pro značku Whoop.de.doo vyvíjet další kousek z této oceňované sady.

Pro velký zájem zákazníků se Anna nakonec rozhodla, že dalším produktem bude vibrátor, jehož výroba bude probíhat také v České republice. Whoop.de.doo se tak zařadí mezi české značky, které si drží svoji kvalitu, a snadno tak obstojí i v zahraničí.

Nyní lze Venušiny kuličky, které kromě potěšení pomáhají i jako prevence inkontinence, zakoupit v butiku intimity jako v jediné kamenné prodejně s intimními pomůckami v ČR.

Venušiny kuličky Whoop.de.doo představila v našem butiku sama designérka Anna Marešová. Přípitek proběhl ve velkém stylu, vždyť přece šumivá vína od nepaměti pomáhají vytvořit uvolněnou, afrodiziakální atmosféru. Bublinky rozvádějí alkohol rychleji po těle a zábrany se ztrácejí mnohem snáz. Kvalitní sekty, Prosecco nebo Champagne včetně světoznámé značky Moët Chandon najdete například na Víno-klub.cz.

 

Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity Venušiny kuličky Whoop.de.doo. designérky Anny Marešové exkluzivně v butiku intimity