Cookies

Venušiny kuličky

Rozšířené filtrování

490.00 Kč
4890.00 Kč
Napájení
Vodotěsnost
Velikost
Pulsní program
Počet motorů
Zámek kláves
Dálkové ovládání
Podsvícení

Venušiny kuličky patří mezi nejpopulárnější erotické pomůcky pro ženy. Jejich podstatou jsou obvykle dvě duté kuličky nejčastěji o průměru od 2 do 4 cm, které jsou vzájemně spojeny provázkem. V těchto kuličkách se nacházejí menší a těžší kuličky, které se pohybem těla uvnitř rozhoupou. Tento pohyb vytvoří na povrchu vnějších kuliček vibrace, které stimulují poševní svaly tím, že je nutí se stahovat. Venušiny kuličky mohou mít různou hmotnost (20 - 100g) a dají se nosit celý den, případně používat při sportu. Vhodnou sportovní aktivitou může být běh, jízda na kole či kolečkových bruslích, aerobik nebo tanec.

 


Venušiny (někdy také vaginální) kuličky mají také některé málo známé zdravotní efekty a mnoha ženám i párům mohou pomoci od obtíží.

 

 

Efekt první - zpevnění svalstva pánevního dna
Používáním venušiných kuliček lze předejít různým gynekologickým obtížím v pozdějším věku. K ochabnutí svalů pánevního dna může například dojít, pokud většinu pracovního času trávíte vsedě a při práci máte málo pohybu. Přitom zpevněné svaly pánevního dna zlepšují stabilizaci celého těla (svaly pánevního dna jsou důležitý svalový systém, který napomáhá udržet správné postavení celého těla). Používání venušiných kuliček je vhodné při začínajícím ochabnutí svalstva pánevního dna po těhotenství nebo po gynekologických operacích. Při pravidelném nošení (30-60 minut denně) můžete pozitivní výsledky očekávat již po 9-12 týdnech.

 

Efekt druhý - prevence inkontinence
Podle některých odborníků v současné době trpí drobným únikem moči až polovina starších žen, ve středním věku se objevuje u třetiny z nich. Tzv. stresovou inkontinenci lehčího stupně lze poměrně účinně léčit speciálními cviky na posílení svalů pánevního dna a venušiny kuličky zde mohou být vhodnou terapeutickou pomůckou. Používání venušiných kuliček poslouží také jako prevence hemoroidů.

 

Efekt třetí - zlepšení sexuálního prožitku
Silné svaly pánevního dna hrají rovněž velkou úlohu v uspokojování sexuálních potřeb. Je prokázané, že posilování poševních svalů zlepšuje sexuální zážitek. Poševní stěny se stanou citlivější, lépe a rychleji se prokrví a poševní prostor se zpevní. Ženy posilující svalstvo pánevního dna díky pevněji sevřené pochvě dopřejí sexuální prožitek nejen sobě, ale i svému partnerovi.