Cookies

Materiál a kvalita

Všechny námi nabízené výrobky jsou zdravotně nezávadné. Použité materiály jsou hypoalergenní a pachově naprosto neutrální. Námi zastupovaní výrobci úskostlivě dbají na vysokou kvality svých výrobků a jejich bezchybnou funkčnost.

Fun Factory
Všechny výrobky Fun Factory jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného silikonu. Tento speciální silikon je vhodný pro použití v medicíně, kosmetickém a potravinářském průmyslu. Je nejedovatý a nevyvolává žádné alergické reakce. Je dobře omyvatelný a chuťově i pachově neutrální. Všechny erotické hračky vyrobené z tohoto materiálu jsou měkké, avšak neztrácejí potřebnou pevnost. Velmi rychle se přizpůsobí tělesné teplotě, což umožní jejich příjemné zavedení. Všechny erotické hračky FunFactory se používají ve spojení s lubrikačním prostředkem. My doporučujeme Fun Factory „Toy Fluid“, jehož složení je odzkoušeno při použití s erotickými hračkami na bázi silikonu.
Při výrobě erotických hraček nejsou používána škodlivá lepidla. Čisté zpracování, absence jakýchkoli pachů a bezchybná funkčnost.

Lelo
Všechny výrobky Lelo jsou vyrobeny z ABS plastu, kovu (nerezová ocel nebo zlato) nebo z ABS plastu v kombinaci s lékařským silikonem. Neobsahují ftaláty ani gumu. Vibrační strojky jsou napájeny pomocí Li-Ion akumulátoru, který se dobíjejí podobně jako mobilní telefon. Dobíječka je součástí balení dobíjecích strojků.

JeJoue
Snímatelné části jsou vyrobeny z lékařského silikonu a neobsahují ftaláty ani gumu. Tělo masážních strojků je vyrobeno z ABS plastu. Všechny výrobky JeJoue jsou napájeny pomocí Li-Ion akumulátoru, který se dobíjejí podobně jako mobilní telefon. Dobíječka je součást příslušenství každého výrobku

Tenga
Vnitřní (kontaktní) části všech výrobků Tenga jsou vyrobeny z extrémně jemného a pružného materiálu - elastomeru. Lubrikační gel použitý ve výrobcích Tenga je na vodní bázi. Všechny výrobky Tenga jsou recyklovatelné.