Cookies

intimity párty

Přemýšlíte jak zajímavě strávit večer, máte rádi nové věci či byste rádi uspořádali netradiční oslavu nebo rozlučku se svobodou? Pak je intimity party vhodnou volbou právě pro Vás !

intimity party je ojedinělý koncept prezentace intimních pomůcek, milenecké kosmetiky a spodního prádla, které pořádáme v prvním design butiku s erotickými pomůckami v Praze 1.

Přivítáme vás sklenkou sektu a zábavnou formou vám představíme novinky v oblasti erotických hraček, masážních a kosmetických produktů.

Proč intimity party pořádáme?

Klademe si za cíl zbořit zažité představy o intimních pomůckách a prostředí, ve kterém se prodávají. Ačkoli erotické hračky poslední dobou čím dál tím více pronikají do našich ložnic, mnoho žen má zábrany spojené s klasickými sexshopy. Proto jsme začátkem roku 2014 na trh uvedli unikání koncept intimity party – představení produktů v uvolněné atmosféře v luxusním prostředí.

Proč intimity party probíhá v butiku? Nebudou ostatní zákazníci rušit průběh?

intimity party začínají nejdříve v 18.30 a v době konání je butik uzavřen pro veřejnost. Prostředí butiku jsme zvolili ze dvou důvodů. Zaprvé se jedná o velmi luxusní prostředí a za druhé v butiku máme kompletní nabídku produktů a prezentování v jiném místě by nám neumožnilo seznámit vás s tak širokým výběrem doplňků.

Musím si něco koupit?

Samozřejmě, že nemusíte. intimity party není prodejní akce, ale vzrušující forma představení erotických pomůcek. Na druhou stranu je pravda, že většinu návštěvnic vždy zaujmou nádherně vonící masážní svíčky nebo masturbační vajíčka pro pány – se kterými pak dle svých slov sklízí velké úspěchy u partnerů :-).

Jak dlouho intimity party trvá?

Intimity party trvá cca 90 minut – dle zájmu a zvídavosti konkrétní skupiny.

Pro kolik lidí se intimity party pořádá?

intimity party pořádáme pro skupinky maximálně 12 lidí.

Kdo bude na intimity party?

V průběhu intimity party se o vás bude starat výhradně ženský personál Butiku intimity. intimity party pořádáme pro uzavřené skupinky žen, nebo mužů. Ze zkušenosti víme, že jedna z obav žen při návštěvě sexshopů je právě možná pánská přítomnost. Účastnice intimity party oceňují to, že se ve společnosti žen nestydí zeptat na cokoli a víc si večírek užijí.

Jak se na intimity party přihlásit?

Pořádáme narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou nebo intimity party na objednávku. Stačí, když napíšete na nikola@intimity.cz a domluvíme vhodný termín, obsah prezentace, občerstvení a další podrobnosti.

 

Co o nás řekly účastnice předchozích intimity párty?

“Když mi kamarádka řekla, o co jde, měla jsem obavy, na tohle "já přece vůbec nejsem". Nakonec to ale bylo přesně pro mě - na takové párty by se cítil pohodově totiž úplně každý. Skvěle jsem se pobavila, spoustu se toho přiučila ;) a nadšeně jsem o tom potom každému vyprávěla. A pro dámskou část svého týmu teď domlouvám naší vlastní party. Takže bezva.”
Katka M.

„Butik intimity je zcela průlomový přístup k erotickému vybavení. Velmi příjemné a vkusné designové prostředí s příjemnou, informovanou a zasvěcenou obsluhou dodává celému konceptu na originalitě, tak příjemně jste se ještě nikdy v sexshopu necítili! Dámský večer v intimity mohu jedině doporučit. V přátelském prostředí se sklenkou vína v ruce se dozvíte více o jednotlivých produktech, můžete se zeptat, vyzkoušet a pokud jste stydliví, je určitě příjemnější schovat se ve skupině :-) “
Tereza N.

“Fantastické prostředí, spousta legrace, výborná atmosféra“
Jana V.

„Party v butiku Intimity je vydařená akce hlavně pro ženy, které chtějí zdokonalovat své znalosti v erotické oblasti. Butik Intimity na vás nekřičí levnými PornoDVD, ale přináší nový koncept luxusních erotických potřeb. Ráda se tam vracím J”
Zuzka Z.

„Skvělá atmosféra, nádherný interiér, příjemný a profesionální personál se smyslem pro humor. Je super, že si člověk může všechno osahat, porovnat podobné výrobky. V intimity se člověk cítí prostě dobře.”
Dagmar S.

“Návštěvou jsem byla velmi mile překvapena, vkusné prostředí, perfektní prezentace produktů, možnost se na cokoliv zeptat. Uvolněná atmosféra se spoustou zábavy. Prostě jděte do toho, určitě si tam i něco vyberete! Už jste zkusili silikonové vajíčko?”
Martina K.

„intimity párty se konají v krásném designovém prostředí, byla tam příjemná atmosféra a překvapilo mě, jaké krásné a odlišné hračky od těch, co všichni známe, si tam můžu pořídit..  A ta kosmetika a svíčky doplní večerní hraní.”
Lenka Š.

“Výborný nápad, krásné, luxusní a hlavně! inspirativní prostředí :-) Rozhodně jsem na intimity párty nebyla naposledy! “
Anna Ch.

„Množstvo zábavy pri objavovaní nových pomôcok a perfektná inšpirácia do spálne, ochotný personál, dobré víno. Aj manžel bol po mojom príchode domov veľmi príjemne prekvapený. Odporúčam!”
Ingrid H.

„intimity párty byla moc fajn - příjemné prostředí, milé a profesionální prodejkyně a spousty zajímavé inspirace. Určitě doporučuji s kamarádkami zajít!“
Tereza Z.

“Víc než příjemná atmosféra, krásné prostředí butiku, jemné a decentní (nepůsobí vulgárně, jako v ostatních prodejnách - sexshopech). Obzvláště motýlci působí velice křehce a něžně..  a co si budeme povídat dámy, ruku na srdce!! Nepřijde Vám, že té něhy je okolo nás nějak málo?”
Markéta Chl.

“Netušila jsem nejdřív o co se moc jedná a kamarádky měly strach, jestli nás někdo neodvleče někam do temného sklepení. :o) S překvapením jsme ale zjistily, že se jedná o obyčejný/neobyčejný obchod s nenuceným interiérem. Obsluha byla příjemná a  bylo fajn, že jsme si mohly vše osahat. Některé věci jsme znaly a daleko víc poznaly. Všechny jsme odcházely s nakoupeným dárkem pro manžely a s přesvědčením, že se sem ještě určitě vrátíme.”
Eva K.

„Návštěva v intimity mne doslova nadchla: dokonale proškolený personál s velmi příjemným a bezprostředním vystupováním, nádherný interiér prodejny a hlavně luxusní sortiment francouzského prádla a erotických hraček či doplňků pro každou z nás :-) Tenga egg už má navždy místo v naší ložnici ;-)“
Petra H.

 

A jak to na intimity párty vlastně vypadá?